Hızlı Prototip ve Maket Üretimi

3D Yazıcı teknolojileri AR-GE çalışmaları sırasında meydana gelebilecek sorunları öngörmek amacı ile kullanılabilmesinin yanı sıra, seri üretime geçilecek bir objenin prototipini hazırlamanın ve maket üretiminin daha kolay bir şekilde elde edilmesine olanak sağlar. Geleneksel yöntemler kullanılarak üretilecek prototipler hem zaman, hem de maliyet bakımından işimizi oldukça zorlaştırabilir. Bu teknoloji sayesinde saatler içerisinde prototipi üretmek hem kolay hem de maliyeti geleneksel yöntemlere göre daha azdır. Bu da daha az maliyet ve zaman ile hızlı test edilebilir prototiplere sahip olmamıza imkan verir.

Mühendislik veya mimarlık gibi sektörlerde 3D yazıcı maketlerin üretimi konusunda büyük öneme sahiptir. Satılacak ürünün alıcılar tarafından bilgisayar ortamındaki çizimlerle veya fotoğraflarla değil de, göze daha çok hitap edecek şekilde maketlerinin sunumuyla pazarlanması mümkündür.

 

Maket Örneği

 

Maket Örneği-2

 

Hızlı Prototip Örneği

 

Detaylı bilgi ve fiyat almak için İletişim Formu‘nu doldurarak veya Bize Ulaşın bölümünden telefon, whatsapp, e-mail, facebook ve instagram aracılığı ile bizimle irtibat kurabilirsiniz.